Ślub i wesele to dla wielu jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Aby podkreślić jego wyjątkowy charakter warto zainwestować w dekoracje ślubne, które wprowadzą w ten dostojny klimat, dodadzą uroku i elegancji. Dobrze dobrane ozdoby ślubne doceni nie tylko para młoda, ale także zaproszeni goście. Najlepiej postawić na gadżety, które dopasowują się do stylu całego wydarzenia, np. boho czy glamour. W Postwood można znaleźć szeroki wybór dekoracji pasujących do niemalże każdego, wymarzonego motywu przewodniego.

Uczucia wyrażone słowami

Na nowoczesnych uroczystościach coraz większą popularność zyskują napisy ślubne, których obecność można zauważyć niemalże na każdym kroku. Chodzi o tabliczki, banery i inne dekoracje, które wprowadzają klimat, są formą gadżetów do zdjęć, a także nierzadko nawet drogowskazami.

Najczęściej wybierane są napisy umieszczane na sali weselnej za parą młodą, na tzw. ściance. Często jest ona bogato zdobiona kwiatami i uzupełniona imionami pary młodej, napisem „Mąż” i „Żona” lub innym hasłem, które podkreśli najważniejsze miejsce i osoby podczas całego wydarzenia. Dla wzmocnienia efektu można umieścić napis „Miłość jest słodka”„Tu zaczyna się nasza przygoda” czy „Razem lepiej”.

Dodatkowe atrakcje weselne, np. drink bar czy słodki stół powinny być wyraźnie zaznaczone, aby goście bez problemu mogli trafić po wybrane desery i napoje. Wtedy z pewnością sprawdzą się napisy w stylu drogowskazów, które przy okazji stanowią swoistą ozdobę.

W kościele napisy ślubne mogą zostać użyte do przyozdobienia krzeseł dla pary młodej. Bardzo często wykorzystywane są również do przyzdobienia domów rodzinnych – takie dekoracje z pewnością pomogą w uwiecznieniu tego cudownego dnia w fotoreportażu lub filmie ślubnym.

Dekoracje na ślub w formie napisów mogą być wykonane z drewna w kształcie ringów – wówczas idealnie pasują do ślubu w stylu naturalnym, boho. Lustrzane hasła świetnie dopełnią aranżację sali weselnej w stylu glamour.

Domowe detale

Uroczystość ślubu zaczyna się już w rodzinnych domach. Przygotowania do ceremonii w gronie najbliższych to jeden z bardzo ważnych elementów fotoreportażu. Wtedy warto postawić na detale, które uatrakcyjnią zdjęcia i wprowadzą uroczystą atmosferę podczas przygotowań. Suknia ślubna i garnitur świetnie prezentują się na eleganckich wieszakach z napisem „Pan Młody” i „Panna Młoda”. Podobnie ciekawie wyglądają ringi na drzwi do domu lub pokoju, które można wybrać spośród wielu dostępnych na Postwood.pl. Elegancka, romantyczna czcionka w połączeniu z przyjaznym drewnem czyni dekorację subtelną i niemalże konieczną podczas ślubu.

Oferta dla ciebie: https://postwood.pl/16-slub-i-wesele