Biegi masowe są bardzo często organizowane z różnych powodów i w różnych celach. Zwykle uczestnicy takiego wydarzenia otrzymują na początku specjalny zestaw startowy w skład którego najczęściej wchodzą specjalne opaski. W naszym sklepie – okolicznosciowe.com.pl można zamówić różnego typu opaski najwyższej jakości. 

Biało – czerwone opaski 

Pierwszym produktem, który można zamówić w naszym sklepie to klasyczne: biało – czerwone opaski patriotyczne, które idealnie się sprawdzą podczas wszelkich biegów patriotycznych. Wykonano je ze specjalnej taśmy elastycznej wysokiej jakości, dzięki czemu utrzymują się w jednej pozycji, nie przesuwają się i nie marszczą. 

Szerokość opaski to 95 mm, a obwód to około 25 cm. Każda opaska wykonana jest ręcznie z dbałością o wszelkie szczegóły. Jest ona dwustronna i bardzo wytrzymała – nie płowieje i nie odbarwia się podczas długiego wystawienia na promienie słoneczne. 

Warto zaznaczyć, że na zamówienie klienta, możliwe jest wykonanie opasek w innych wymiarach. 

Innym produktem możliwym do zamówienia jest biało – czerwona opaska na ramię na gumce o szerokości 10 cm. Jest to produkt wysokiej jakości, który z pewnością sprawdzi się podczas różnych biegów patriotycznych i innych wydarzeń sportowych. 

Niebiesko – żółte opaski 

W ostatnim czasie, gdy na Ukrainie trwa wojna, organizowane jest wiele wydarzeń, w tym także biegów, które maja na celu wsparcie narodu tego kraju. W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się kolejny produkt dostępny w naszym sklepie, czyli opaski niebiesko – żółte. 

Długość pasa wynosi około 20 cm, natomiast długość gumek nierozciągniętych to około 8 cm. Podobnie jak poprzedni model, ta opaska także jest dwustronna i wykonana z materiałów odpornych na ścieranie czy blaknięcie. Na górnym i dolnym brzegu z dwóch stron wszyta jest specjalna gumka. Całkowity obwód żółto – niebieskiej opaski wynosi 27 cm. 

Warto zaznaczyć, że taśmy wykorzystywane do szycia opasek są cięte na gorąco, dzięki czemu wszystkie brzegi są zabezpieczone przed nieestetycznym strzępieniem się. 

W naszym sklepie okolicznościowe.com.pl dostępny jest szeroki wybór artykułów patriotycznych takich jak np. opaski, kotyliony czy flagi w różnych barwach narodowych. Przedmioty też wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Z powodzeniem można je wykorzystać podczas różnych wydarzeń patriotycznych jak np. biegi okolicznościowe, marsze, akademie czy koncerty. Istnieje także możliwość zamówienia konkretnych produktów na indywidualne zamówienie klienta.