Yankee Candle Company, bo tak brzmi pełna nazwa przedsiębiorstwa, stanowi amerykańską firmę, która zajmuje się sprzedażą świec zapachowych, świeczników , akcesoriów i zastaw stołowych. Asortyment firmy jest sprzedawany w prawie 50 krajach świata. Marka została założona 53 lata temu, a jej główna siedziba mieści się w w South Deerfield w stanie Massachusetts. Co ciekawe, według Yankee Candle Company wypracowało sobie naprawdę świetną pozycję na rynku, ponieważ markę uznaje się za pioniera w branży produkcji świec zapachowych w Stanach Zjednoczonych. Początek istnienia firmy był bardzo ciekawy – wszystko zaczęło się od prezentu syna dla mamy. Pewnego dnia Michael Kittredge, pochodzący z Holyoke w stanie Massachusetts utworzył po raz pierwszy w świecę zapachową z roztopionych kredek, którą dał swojej mamie na Święta Bożego Narodzenia. Potem sąsiedzi zaczęli prosić o kolejne egzemplarze i tak z pomocą Donalda MacIvera i Susan Obremskiego Michael Kittredge założył Yankee Candle Company.

Oferta produktowa Yankee Candle Company – mnóstwo możliwości

Piękny zapach unoszący się wszędzie tam, gdzie jest powietrze – czyż mogłoby być coś wspanialszego? Jeżeli tak jak my doceniasz wspaniałe nutki zapachowe, marka Yankee Candle musi być dla Ciebie znana. W ofercie produktowej znajdziesz nie tylko popularne świece zapachowe, ale również ozdobne nakładki illuma-lid, woski Yankee Candle, olejki i dyfuzory, odświeżacze elektryczne czy zapachy do samochodu. Wszystko po to, abyś mógł/-a cieszyć się aromatami, które znasz i lubisz. Jakiego rodzaju zapachy proponuje amerykański dostawca? Są one bardzo różnorodne – począwszy od przyjemnej lawendy, przez nieco bardziej tropikalnego kokosa i egzotyczne kwiaty po zapach leśnych jagód oraz słodkich wypieków. Co ważne, zapachy produktów oferowanych przez markę mogą wytrzymać nawet 150 godzin, a design akcesoriów ma wyjątkowy charakter. Wszystko to sprawia, że świece zapachowe Yankee Candle stanowią prawdziwą ozdobę wnętrza i interesujący element w aranżacjach.

Jakość i korzystne ceny, czyli Yankee Candle w praktyce

Popularne kompozycje zapachowe Yankee Candle jak Pink Sands, Soft Blanket czy Clean Cotton to gwarancja doskonałego wyboru. Produkty marki są wysokojakościowe i wspaniale wyglądają, dlatego też idealnie nadają się na prezent. Interesujący design oraz ogromny wybór w zakresie zapachów sprawiają, iż nawet dla najbardziej wymagających można znaleźć tu coś idealnego, wręcz skrojonego na gust danej osoby. Słodkie zapachy będą idealne dla miłośników ciast i ciasteczek, a każdy, kto uwielbia Święta Bożego Narodzenia zakocha się w aromatach korzennych. Kompozycje kwiatowe będą odpowiednie dla wszystkich, którzy marzą o pięknym ogrodzie lub wycieczce w tropikalne miejsca. Ceny oferowanych produktów często podlegają okresowym promocjom, dlatego warto odwiedzać stronę pachnacawanna.pl i śledzić na bieżąco ofertę. Dla każdego, kto lubi gromadzić zapasy lub nie może zdecydować się na jeden zapach, ciekawą opcją będą zakupy zestawów.