Dziś posiadanie własnego samochodu jest jedną z priorytetowych kwestii dla wielu z nas. Własny pojazd mechaniczny umożliwia łatwe i szybkie przemieszczanie się w dowolnie wybrane miejsce. Coraz większa liczba osób decyduje się jednak na zakup samochodów używanych, co jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, w porównaniu do zakupu nowego modelu auta. Longo Poland Białystok to miejsce, w którym będziemy mogli cieszyć się wymarzonym autem w mgnieniu oka. Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Najważniejsze informacje o firmie 

Longo Poland cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Jest częścią międzynarodowej firmy Longo Group. Cechą charakterystyczną marki jest wysoki standard oferowanych samochodów używanych, jak również przejrzysty i prosty proces zakupu dla klienta. Profesjonalizm oraz rzetelność to drugie imię Longo Poland. Od samego początku, a więc od sprowadzania aut z Holandii, poprzez eksport do Polski, kontrole techniczne, aż po rejestrację pojazdu- wszystkie te czynności odbywają się w wewnętrznej strukturze firmy. Zadowolenie klienta jest zawsze kwestią pierwszorzędną.

Oferta z Longo.pl

Longo Poland dla swoich Klientów oferuję szeroką, różnorodną ofertę wielu modeli używanych samochodów osobowych. To sprawia, że każdy będzie mógł wybrać auto dopasowane do własnych, indywidualnych potrzeb i preferencji. Do najbardziej popularnych modeli aut używanych oferowanych przez firmę należą:

– BMW 3 Series,

– Audi A3,

Ford Focus,

Opel Insignia,

Mercedes Benz B Class,

– Opel Astra,

– Peugeot 308,

– Renault Megane,

– Volkswagen Golf,

– Skoda Octavia,

– Volvo V40,

– Volvo V60,

i inne znane marki takie jak Ducia, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan czy Seat. Łącznie do naszej dyspozycji oddano około 190 różnorodnych, używanych samochodów z gwarancją. To, co wyróżnia Longo.pl na tle konkurencji, to oferta oparta na rzeczywistym przebiegu samochodów, całą historią serwisowania, jak również gwarancja, która pozwala na doskonały komfort użytkowania aut.

Wybierz dla siebie dogodny sposób finansowania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i możliwościom finansowym swoich klientów, Longo.pl umożliwia kilka dogodnych opcji finansowania, na które możemy się zdecydować. Możemy zdecydować się na leasing samochodu, jak również pożyczkę samochodową.

Leasing samochodów to opcja, która cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona użytkowników. Dzięki niej jesteśmy w stanie wygenerować oszczędności już na zaliczce, którą należy uiścić podczas zakupu samochodu używanego. Możemy w tej opcji finansowania wybrać wysokość zaliczki, którą jesteśmy w stanie zapłacić, okres spłaty oraz ustalić najbardziej wygodną dla nas miesięczną kwotę spłaty. 

Pożyczka samochodowa jest dedykowana dla osób, które pragną w szybki i łatwy sposób kupić wymarzony, używany samochód, bez konieczności zapłaty zaliczki. Podobnie jak w przypadku poprzedniej możliwość, tu także możemy indywidualnie określić okres spłaty. 

Zapoznaj się z ofertą Longo.pl już dziś!

Samochody używane z gwarancją na Longo.pl to bardzo ciekawa oferta, z którą warto się zapoznać, jeśli pragniemy stać się posiadaczami niezawodnego, sprawnego technicznie, ładnego wizualnie samochodu używanego. Co więcej, na Longo.pl będziemy mogli znaleźć auto, które dopasuje się do naszych wymagań. Przejrzysty proces zakupu, profesjonalizm oraz kompetencja i wieloletnie doświadczenie firmy sprawią, że cały zakup pożądanego auta będzie czystą przyjemnością. Przekonaj się o tym osobiście. Do dzieła!

Możesz doczytać: