Wielofunkcyjna tablica manipulacyjna marki Foxy Family powstała przede wszystkim w celach edukacyjnych dziecka. Wykorzystanie tej kreatywnej zabawki znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w celach wspierania rozwoju dziecka. Produkt ten wykorzystywany jest również w nurcie Montessori.

Tablice manipulacyjne Foxy Family – najważniejsze informacje o produkcie

Tablice te są dostępne w różnych wzorach i kolorach. Dzięki przyjaznym dla oka formą zwierząt zabawka ta jest niezwykle atrakcyjna dla dzieci. Produkt ten wykonany z naturalnego materiału, jakim jest drewno, jest całkowicie bezpieczny dla dzieci. Materiał, z którego wykonana jest zabawka, jest ekologiczny, co potwierdzone zostało certyfikatem. Dodatkowo farba wykorzystana przy produkcji jest w pełni hipoalergiczna. Dodatkowo ochronę zapewnia antypoślizgowa podstawka. Tablica ta charakteryzuje się różnorodnością kształtów i faktur.

Tablice manipulacyjne Foxy Family – dla kogo?

Przede wszystkim z tablicy mogą korzystać dzieci, które ukończyły 3 rok życia. Zabawka ta idealnie się sprawdzi dla rozwijających się w wieku kilku lat. Tablica ta może spełniać swoją funkcję nawet przez kilka lat od momentu zakupu. Produkt jest przede wszystkim przeznaczony dla pociech, które są ciekawe świata i chętnie odkrywają nowe właściwości zabawki.

Tablice manipulacyjne Foxy Family – korzyści z zakupu

Tablica manipulacyjna Foxy Family to idealny sposób na rozwój zarówno intelektualny, jak i motoryczny chłopca lub dziewczynki. Dziecko znajdując nowe zastosowania zabawki, ćwiczy również kreatywność. Samodzielna zabawa pozwala na ćwiczenie spędzania czasu w swoim towarzystwie. Z kolei wspólna zabawa z rodzicem zapewnia zacieśnianie więzi. Dzięki wielofunkcyjności tablicy bawienie się nią może zapewnić rozrywkę na długie godziny. Dziecko poprzez zabawy produktem Foxy Family może w całkowicie bezpieczny sposób poznawać świat.

Tablice manipulacyjne Foxy Family – gdzie kupić?

Idealnym miejscem do zakupu produktu jest odwiedzenie strony samego producenta. Zapewnia to oryginalność produktu. Firma oferuje dostawy zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Klientowi przysługują również 2 tygodnie na dokonanie ewentualnego zwrotu produktu. Oprócz tablic w atrakcyjnych wizualnie wzorach, jak lisek, koala, leniwiec, miś, żyrafa, słoń czy lew, rodzic może również dokupić dodatki, do których należy m.in. stojak oraz kostkę manipulacyjną. Możliwe jest również wprowadzenie zmian w kolorystyce zabawki.